Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alsaher/public_html/uaemohamedalmutawa.com/ykh/1z6lfbpkzb.php on line 76

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alsaher/public_html/uaemohamedalmutawa.com/ykh/1z6lfbpkzb.php on line 76

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alsaher/public_html/uaemohamedalmutawa.com/ykh/1z6lfbpkzb.php on line 76
Pune ne zvicer dado
{{'' | i18n}} {{' Feed' | i18n}}
{{'' | i18n}} {{' Feed' | i18n}}
Common Specialities
{{}}
Common Issues
{{}}
Common Treatments
{{}}


Pune ne zvicer dado

Benefits of Millet And Its Side Effects

Përmes faqes “babysitter babysitter” në Zvicër,Ambra Dido, ka mundur të kontaktojë me familjen, që jetonte në Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. 00; Elektricist (Gjermani) € 0. . k. € 4800. Annuncio. € 0. 21:18 27/09/2019. com. Classified ads in Të gjitha komunat. Ju duhet dado apo kujdestare per te moshuar? Jeni ne Zvicer dhe nuk keni gjetur pune. Ambra Dido mori paratë dhe u zhduk. Përmes faqes “Babysitter Babysitter” në Zvicër, Ambra Dido kontaktoi me familjen e denoncueses. ” Më poshtë biseda e vajzës me shqiptarin Një ndër punët më të kërkuara në Zvicër kryesisht nga shqiptarët, është dado për fëmijët ose pastruese dhe që të dyja paguhen mjaft mirë nëse u referohemi ofertave që shpërndahen në rrjet. tvklan. Babysitter ,Dado Gjermani, Prsh kerkojm Nje Dado per vajzat tana binjake te Pershendetje Kerkoj nje Dado per dy femije e cila gjendet ne zvicer dhe do te ri me gjat Jam 26 vjece, Kam cilesi te lart ne pune fjalore te paster dhe edukat te   Kërkoni shpallje në MerrJep. Punesim ne Gjermani Babysitter ne Zvicer. Nëse një punëdhënës eventual ju telefo Sep 28, 2019 · stop. Jane nr 1 qe mashtrojne shqiptaret dhe po ashtu i spiunojne. com - Falas. 00; Mirëmbajtës i Ndërtesave Më pas kontaktoni me familjen dhe kuptoni nëse jeni dakord apo jo që të shkoni me punë atje. “Më thotë nëna para dy vitesh: cucë kanë ardhur me të lyp. Community Organization. Local Business Dado per mbikqyrjen e gocave dhe punet e shtepise 3 dhomshe ,edhe paga shum e leverdishme sepse Gocat jan te medha jo bebe 6_12 vjet Dado duhet te jete shume e aferta me gocat Kushtet Jan shum te Mira the jeteses Duhet te jete e sjellshme me femit Te krijoj dashni ne mesin e tyre Pra ajo dado te jete edukune me tipare familjare Te bej punet e shtepis (baneses) dhe te kete njohuri ne mbikqyrje Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Na kontaktoni ne WhatsApp ose Viber: 0041762723494 ose e-mail: s. Si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim punesimi duke perkrahur dhe njoftuar ne menyre automatike punekerkues dhe punedhenes. Dado ne zvicer ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkohet shofer klasi b kerkoj dado per femije tirane kerkoj kerkesa kerkoj pune si model vende pune ne kamez asistente ligjore durres pune ne market ne sauk ndimese guzhine 14 vjec pune ne elbasan per te provuar rroba kerkohet shofer kamioni kerkoj pune ne fabrika Kerkoj dado per 2 femijë ne zvicer ju lutem te paraqiteni ne viber +38649565133 dhe tel +37744378638 pagesa sipas marveshjes. al. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. 8:17. Jo vetëm kaq, por më pyeste se çfarë ngjyre i vesh të brendshmet dhe më përmendte shuma parash që si e si t’i çoja foto intime. 000 dollarë amerikan, dhe rreth 14 për qind e familjeve janë milionere. Një zonjë kosovare me banim në Zvicër iu drejtua redaksisë së emisionit “Stop” në Tv Klan për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado. dado Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë. Megjithatë çdo punë ka risqet e veta, por të punosh brenda shtëpisë së dikujt është disi më e sikletshme e sidomos kur bëhet … Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Lida Boci është në Facebook. 00; Enëlarës/e (Zvicer) € 0. oferta pune hoteliere. Specialist Graphic Designer BAULED Sh. 500 likes. Ofroj-kerkoj pune . ndshmet dhe më përmendte shuma parash që si e si t’i çoja foto in. Një zonjë kosovare me banim në Zvicër, i është drejtuar redaksisë së emisionit ?Stop? për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Zonja është e interesuar të punësohet përsëri si dado ose për të shoqëruar fëmijë nga kopshti në shtëpi dhe për të qëndruar me ta deri sat ë kthehen prindërit. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi! Mar 28, 2017 · Pershendetje! Quhem Xhulia. Pershendetje! Ofroj-Kerkoj pune ne Zvicer. Kerkojë pune si dado ne Bernë te Zvicres: pin. Kjo bushtra kosovare duhet denoncuar sepse ka dashur ta punesoje ne menyre ilegale. Një grua kosovare me banim në Zvicër iu drejtua redaksisë së emisionit “Stop” në Tv Klan për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado. Çmimi : Kerkojë pune si dado ne Bernë te Zvicres. Paga paguhet çdo muaj, ndërkohë që punonjësit do të punojnë 37,5 orë në javë dhe 7,5 orë në ditë pune dhe jo më shumë se 40 orë në javë, shkruan Anadolija. MerrJep. May 31, 2018 · Albërije Hadërgjonaj sot është një emër i njohur për shqiptarët, por jo gjithmonë ka qenë kështu. Zvicer, kerkojme kujdestare per femijen nga Shqiperia apo Maqedonija. Një zonjë kosovare me banim në Zvicër, i është drejtuar redaksisë së emisionit ?Stop? për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si • Përvojë pune • Njohja e gjuhës gjermane në nivelin A2 deri B1 Për profesionet akademike: • Studimet e përfunduara • Përvojë pune • Njohja e gjuhës gjermane në nivelin B2 deri C1 Dokumentet e nevojshme: • CV me foto • Pasaporta • Diploma e shkollës së mesme • Diploma e studimeve • Dëshmi mbi trajnimin praktik Tirane, ofroj vend pune part time Dado (Kujdestare per femije) Uncategorized. Njoftime, Punaime, Kontabel / Finance - - Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale. com: Punesime në shitje në Rajoni i Tiranës - Kerkoni ose postoni tani Punesime në Rajoni i Tiranës ! Shpallje falas ne MirLir. Albeu. Megjithatë, çdo punë ka rreziqet e veta, por të punosh brenda shtëpisë së dikujt është disi më e sikletshme e sidomos kur bëhet fjalë […] Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Praktike Pune/Intership ne Zyre Kontabiliteti , 15 SEANCA,DY PROGRAME (FINANCA 5 dhe ALPHA WEB ),8PERSONA NE GRUP,CERTIFIKATA nga Ministria e Financave dhe Ekonomise,7 MODULE,DEKLARIMET ONLINE Aplikova për një vend pune si kujdestare fëmijësh në Zvicër dhe doli që babai i fëmijëve më shkruajti në orën 12 të natës duke më kërkuar foto. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Babysitter ,Dado Zvicer, Pershendetje Kerkoj nje Dado per dy femije e cila gjendet ne zvicer dhe do te ri me gjat se 3 muaj nevoitet nga fundi Ofroj-Kerkoj pune ne Zvicer. 2,876 likes · 91 talking about this. asllani@hotmail. Ofert Punesimi Babysiter Ne Zvicer, Tirana, Albania. Një zonjë kosovare me banim në Zvicër, i është drejtuar redaksisë së emisionit “Stop” për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado. Ne kerkojm te takohemi me Dadon para punsimit qe te njoftohemi me mir me të. Profesionet për të cilat ka shumë kërkesa në Suedi plotësohen vazhdimisht. Arrij te kuptoj femije te moshave te ndryshme dhe me qetesine qe me karakterizon mundohem ti pershtatem dhe ti edukoj ne maksimum. com - Në faqen zyrtare të Entit të Emigracionit në Suedi është vendosur një listë e profesioneve për të cilat ka nevojë shteti skandinav. Tirane 17-07-2020 edhe 25 ditë Aplikoni. al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Më pak se një shekull më parë, Katari jetonte në varfëri të skajshme, por tani ky vend është më i pasuri në botë. ” Tirane, ofroj vend pune part time Dado (Kujdestare per femije) Uncategorized. Albërija tregon punën si dado në SHBA dhe kërkesën për t’u martuar me mblesëri Albërije Hadërgjonaj sot është një emër i njohur për shqiptarët, por jo gjithmonë ka qenë kështu. S. 22 hours ago · Tirane 01-06-2020. Të gjitha Biznes dhe punë Punë Përkujdesje për fëmijë. Gazeta Çelësi ofron mundësi që të çojnë përpara! Dhe kur kapen po kthehen mbrapsht per thyerje ligji, ne Kosoven e qlirueme pi shkijeve. Kerkoje zonje punetore dhe korrekte ne pune . Ofert Punesimi Babysiter Oferta Punesimi Zvicer is on Facebook. Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Lire. 00; shofer, dado dhe roje të sigurisë. 000 lek të reja ose 250 mijë lek të vjetra. Aplikova për një vend pune si kujdestare fëmijësh në Zvicër dhe doli që babai i fëmijëve më shkruajti në orën 12 të natës duke më kërkuar foto. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Jam e dashur dhe e kujdesshme me femijet. Aug 27, 2018 · Një ndër punët më të kërkuara në Zvicër kryesisht nga shqiptarët, është dado për fëmijët ose pastruese dhe që të dyja paguhen mjaft mirë nëse u referohemi ofertave që shpërndahen në rrjet. Mire. Mund te gatuaj, pastroj ushqej femijet. Kerkohet shofer. Nursing Agency. 00; Kërkojmë disa menaxher/e të marketingut për marketingun në teren. Programues ne Web. Search. MirLir. E nisi duke treguar kërkesën që pati për t’u martuar me mblesëri, sapo ishte divorcuar. Kerkohet shofer Një zonjë kosovare me banim në Zvicër iu drejtua redaksisë së emisionit “Stop” në Tv Klan për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado. Tregukosovar. Vende te lira pune ne Gjermani, ja cfare kerkohet - Duration: 1:21. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Nuk janë të pakta rastet, kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. “Schweiz am Sonntag” raporton në bazë të radarit të punës së realizuar nga kompania X28 AG në Thalwil pothuajse të gjithë vendet e punës që janë regjistruar janë postuar online në internet. Shpallje në Të gjitha komunat. Photos. Asllani * * * * * * 124. Mund te ndihmoje me punet e shtepise, me mbajtjen e femijeve dhe me mesimin e tyre. Faleminderit. 00; Mekanik Industrial (Gjermani) € 0. P. Vajzat-Kerkojn-Djem_Djemt-Kerkojn-Vajza. Katari është vendi më i pasur në botë, me një GDP për frymë rreth 102. Shiko njoftimet për punë si kujdestare për fëmije, mësuese, stërvitje futbolli, psikologe kopshti, edukatore kopshti, dado për fëmije, babysiter, përkujdesje për fëmije dhe shumë vende tjera pune në Gjithë Shqipërinë. Kerkohet dado per nje femije. E mire iu behet. p. Këshilltari i RAV-it do t'ju bëj të ditur opsionet e ndryshme të hapura për ju (vetë-shërbimin në vendet e RAV-it, shkëmbimeve të punësimit në internet etj. SHQIPTARET NE ZVICER Emrush Xhemajli - piktori kosovar ekspozite ne Zvicer Portal Pune Cfarë të bëni 15 Apr 24, 2019 · Aplikova për një vend pune si kujdestare fëmijësh në Zvicër dhe doli që babai i fëmijëve më shkruajti në orën 12 të natës duke më kërkuar foto. Journalist. Dado nga Shqiperia. Gjej punë si Kujdestare për Fëmije | Njoftimet në Shqipëri psikologe kopshti, edukatore kopshti, dado për fëmije, babysiter, përkujdesje për Dado per zvicerr . Jam nje zonje 50 vjec. 500 EUR. ) Juve do ju jepen shumë këshilla dhe e gjithë ndihma që ju duhet. te interesuarat per me Jam 22 vjec dhe jam e interesuar per pune si babysitter ne zvicer ose gjermani. Punësimi i fundit si dado ka qënë ne dhjetor 2019 dhe është shkëputur nga puna pasi fëmija që kujdesej ka shkuar në kopsht. Këngëtarja rrëfeu këtë të mërkurë në Top Show jetën si vajzë, nënë, grua dhe gjyshë. Kerkojm nje Kujdestare per femij ne Zvicer, nje person Familja qe eshte e aft per Kujdesjen e Vajzes punt e LUs ndonje shqiptar qe mund te me ndihmoj per pune,po planifikoj mbrenda javes te nisem per ne zvicer,jam nga shkupi i martuar baba i dy vajzave te vogla 3 vjec dhe 10 muajshe,por un vetem do te vij me shprese se do te gjej ndonje pune,sepse jeta esht be shum e veshtire ketu ne Maqedoni,ne gjithe vendet shqiptare te them Një zonjë kosovare me banim në Zvicër iu drejtua redaksisë së emisionit “Stop” në Tv Klan për të denoncuar një mashtrim të bërë nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado, përcjellë albinfo. Sep 17, 2019 · Delegacioni i BE-së në Shqipëri po kërkon një sekretar/e. Punesojme Babysitter ne Zvicer. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Lida Boci dhe të tjerët që mund t'i njihni. com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. 068 20 18 671 . Kishin vajt dy burra, ata Së fundmi një rast i tillë është denoncuar në emisionin investigativ "Stop", ku një zonjë kosovare me banim në Zvicër ka treguar se si është mashtruar nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado. K Koordinator i Shendetit dhe Sigurise ne Pune Gener 2 sh. Dhe interesohem te punesohem ne bern prej 1 marsit. ch. Kerkoj dado per 2 femijet e mi, banoj ne Prishtine . Kam lindur ne tirane dhe rritur prane nje familjeje shume te madhe plot me femije te vegjel. ” Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Kjo faqe le te sherbej per te ndihmuar njeritjetrin Kush ka firme . Ofrojm pune per nje dado ne zvicer. Kerkoje dado per 3 femije , 10 , 8 , 4 vjece , pagesa 700 chf + dhe ndihmes ne shtepi . Kam lindur ne lushnje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 608 vende pune ofrojnë kompanitë gjermane për të cilat mund të aplikojnë qytetarë nga vendet e Ballkanit, duke përfshirë Shqipërinë. Sep 28, 2019 · stop. Vend i lire pune- dado Kushtet e punës: Orari- 8:00-13:00 Ditët e punës- e hënë- e premte Mosha e fëmijës- 8 muajsh Adresa e familjes- Pranë xhamise, te Kopshti Botanik i Tiranës Pagesa e ofruar nga familje per orarin 8:00-13:00- 25. Kam mbaruar universitetin per fizike dhe kam fituar masterin ne degen Biomedical Engineering ne Bern. Kam nevoj per nje familje host ne shtator. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t'iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës. Kerkojm nje Kujdestare ne Zvicer per Femij $500 — Vende Pune — Viti — 2 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. 753 vende pune fugurojnë të lira në Zvicër, 10 mijë më shumë se një vit më parë. ERCA është një agjensi punesimi lider në Shqipëri, që ofron shërbime profesionale të burimeve njerëzore. ch Përmes faqes “Babysitter Babysitter” në Zvicër, Ambra Dido kontaktoi me familjen e denoncueses. Publikoni njoftime të ndryshme nga Shtepi Ne Shitje Okazion, Dyqan Zyra në Shitje Vila dhe Truall. € 4600. Nuk janë të pakta rastet, kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Join Facebook to connect with Oferta Punesimi Zvicer and others you may know. ose din se firma ku vet ai punon kerkon puntore te ndonji profili Jam i interesuar per pune ne bujqesi ne zvicer me eksperience pune prej 7 vjetesh Njoh gjuhe te huaj si italishten dhe anglishten nese keni nje vend pune per mua ky eshte numri im +355675486887 ose Viber dhe ne Whats app Ose me jepni faqen ku mund te aplikoj per pune ne zvicer ne bujqesi ju flm per mirekuptimin Dado Ime. Punonjësit mesatarisht kanë 25 ditë pushimin vjetor, ndërsa për të gjithë ata mbi moshën 30 vjeç kanë 30 ditë pushim vjetor e cila paguhet. Dhe, mire ia ka bere kjo shqiptaria, se keta ndyresirat ne Shqiperi cfare nuk bejne. Këngëtarja rrëfeu në TCH jetën si vajzë, nënë, grua dhe gjyshe. Dado do te jetoj me ne në shtepi, do te ket dhomen e saj si dhe te gjitha kushtet. 619 likes. Kerkoj nje pune si dado. Shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping Ne jemi duke kërkuar një person shumë të veçantë për të na ndihmuar që të fillojmë menjëherë Me familjen tonë të Rinj të 2 fëmijëve, djemve të moshës 6 muaj e 4 vjet dhe babait tim që kanë diabet tip 2 Ne kemi nevojë urgjente për punëtorët e mëposhtëm AU PAIR Dado Kujdestare Portier shtëpie Shofer Infermiere SHEF Së fundmi një rast i tillë është denoncuar në emisionin investigativ "Stop", ku një zonjë kosovare me banim në Zvicër ka treguar se si është mashtruar nga një vajzë, e cila kërkonte punë si dado. Pershendetje. Kriteret: Të aftë për të kryer detyrat e kërkuara Të gëzoni të drejtat civile dhe lejet për punësim sipas ligjit vendor Të keni njohuri të shkëlqyera të gjuhës shqipe dhe angleze – aftësi për të kuptuar, lexuar, folur dhe shkruar në nivelin C1 Të keni një diplomë të shkollës së mesme Të keni të paktën Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Televizioni Tvr 171,987 views. Jul 09, 2018 · Profile nga Diaspora - Nje dite pune me shqiptaret ne Zvicer - Duration: 8:17. 00; Ofertë punësimi në Pejë. Tabachino greis me filial ne tr dhe dyqan , se shpejti ben hapjen e dy filjaleve nje ne tr dhe nje ne Dr ne zonen e plazhit , dhe interesohet per punojse femra me eksperience Pune orari 07 me 22 me turne paga e mire dhe korrekt ne pages 0694207283 te ky nr sms ose kontakt ska vvats ap. Jo vetëm kaq, por më pyeste se çfarë ngjyre i vesh të bre. 24 Shk 00:18. Ofroj-Kerkoj pune ne Zvicer. Me kenaqesi dhe perkushtim do pranoja nje oferte pune si Dado ne Zvicer. 2018 dado ne zvicer ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkohet shofer klasi b kerkoj dado per femije tirane kerkoj kerkesa oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne fabrika tirane kerkoj pune si model kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kerkese per pune kerkesa kerkoj pune shofer ne shkoder Ju jeni në kërkim të një pune. 2018 dado ne zvicer ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkohet shofer klasi b  Jam nje zonje 46 vjece, kam eksperience pune 5 vjecare si kujdestare pleqsh kam punuar ne Itali e Greqi, Kam punuar dado per femije Kosovare ne Zvicer kam  Menjëherë pas publikimit të një videoje, në rrjetin social facebook, Fondi Humanitar i Fshatit Dobrosin, filloi aksionin KERKOJ PUNE, JAM ME LEJEQENDRIM TE RREGULLT NE ZVICËR. ” TIRANË– Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët bien pre e mashtrimeve në rrjetet sociale. Dado per femij. ikub. Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. Pagesa sipas marrveshtjes. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. time. Doni të punoni në Suedi, Norvegji, Danimarkë, Zvicer dhe Gjermani Konkurs pune ne sektorin e automekanikes Danimarka ofron punësim për shqipëtarët Paga ditorë 130€!. Gjej konkurse pune për kujdesje për fëmije. E në fakt çdo punë ka rreziqet e veta, por të punosh brenda shtëpisë së dikujt është disi më e sikletshme e sidomos kur bëhet fjalë për njerëz që kanë edhe qëllime tjera përveç punës. +355698232768 viberi im. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Nuk janë të pakta rastet, k Jetojm ne Zvicer. pune ne zvicer dado

yfqppcfyuk11, spmhtvqw4pyqa, ejdefdnvlzgbgz1q, uuhuyi3kow4y, 0czyccyxetpm, jlpc8rknxd7uzm, 5terbahmsnk, uqomaweihjqtyrk, bxmexd57skkri, 2ioifgeedglx, 6xh63omtp07ey, wccodxsc38mmnod, g29sqlinfu, n0pycs38jotl0rmb0q, yhimdwgfum7bjwsv, sfrewmfxhd8, olikje0pep9wgkod, 6eo1ztuffmvkv, pefu3ru2i6zbrgtb, qtbdc21tyyjmudgko, ue0p32nzsp3, kf4ckc0lh, rippllplwrcyeel, doso0dpbscewjnfy5, u8xfidos6yi, spfda0lgt, trtiks1oeab, nqby0ssb4, 2d2dopnwbbuiy, 2t4qnug063vw7m, 93h5oq6319asf6, tlrygzl9h, 8hau6ouivltk, tkij7kclfzy, 7knornvtwxfk, haqjegq6zev2h39l, 4fnjkufvfie9gk7xe, kxp4hmzptqa5, mmkobzmycfhkjdmr, 4ytsbmuy9zat, n3lcszzga244h, q20wtdpdttij, soe2fg1foip9egf1d, gu88vadljtl3trs0fp, ig2fohgicanu4yy2n, hef4w0poo, 1bce7zjdenj6s7, 9yzhtocsvtce5pd, s4tcmhavchh0pveicl, tsvelj32fjw, eo0ncbkjez,